DSCN2762

Mata Canpol babies jako produkt doskonały.

Poszukiwania maty idealnej- zakończone. Mamy ją. Jest to wielofunkcyjna mata 3 w 1 Canpol babies.

Po raz pierwszy matę zobaczyłam na stronie Canpol babies. Od razu mnie urzekła. A szczególną uwagę przyciągnęła intensywna kolorystyka i jej funkcjonalność. Teraz, gdy mamy ją w domu muszę przyznać, ze kolory są naprawdę wyraziste i przyciągają wzrok nie tylko mamy, ale przede wszystkim maluszka.

Mata „Kolorowy ocean”  – w zależności od potrzeb – może pełnić aż trzy funkcje: dużej maty, bezpiecznego kojca lub osłony łóżeczka.

 

„Kolorowy ocean jako duża mata”

Wymiary: po rozłożeniu brzegów: 90×120 cm

Mata stanowi doskonały plac zabaw dla maluszka. Wykonana jest z mięciutkiego i grubego materiału,dzięki czemu zapewnia komfort i bezpieczeństwo zabawy. Zabawki przymocowane do pałąków oraz elementy interaktywne wzbudzają zainteresowanie dziecka.  Mata Canpol babies stanowi swego rodzaju dywanik sensoryczny, który daje maluszkowi więcej możliwości niż zwykła mata. Służy nie tylko zabawie, ale przede wszystkim rozwija zmysł dotyku, słuchu i wzroku. Stymuluje koordynację słuchowo-ruchową  i zachęca maluszka do kreatywnej zabawy.

Na macie maluszek może odnaleźć:

  • lusterko
  • wyszywane zwierzątka
  • statek z obręczami na tasiemce
  • krab z grzechotką
  • rozgwiazda z piszczałką
  • szeleszczące elementy ukryte w różnych miejscach maty

 

DSCN2769

DSCN2772

 

 „Kolorowy ocean jako kojec”

W celu przekształcenia maty w przytulny kojec wystarczy kilka chwil. Jest to niezwykle cenna właściwość, szczególnie dla zabieganej mamy. Nie wymaga to specjalnych umiejętności. Wystarczy połączyć brzegi maty za pomocą rzepa. Kojec zapewnia komfort i bezpieczeństwo dla malucha. Jego ściany nie pozwalają dziecku zsunąć się z maty w czasie zabawy. Dzięki pokaźnym wymiarom (51×73 cm) istnieje możliwość wypełnienia kojca dużą ilością zabawek, by zapewnić maluchowi frajdę i radość najpiękniejszych chwil.

DSCN2762

  „Kolorowy ocean jako osłonka łóżeczka”

Mata doskonale dopasowuje się do łóżeczka o wymiarach 120×60. Mięciutkie, kolorowe królestwo dziecka może towarzyszyć mu podczas zabawy i snu. Ponadto jest świetną osłoną szczebelków i chroni dziecko przed uderzeniem.

DSCN3163

 

Na pałąkach znajdują się atrakcyjne dla maluszka, odpinane zabawki:

  • Rybka z piszczałką
  • Krab z grzechotką
  • Ośmiornica z pozytywkąDSCN3169

 

Rozwój dziecka i współdziałanie wszystkich zmysłów to priorytetowa kwestia każdego rodzica.  Pierwsze kroki poczynione w tym zakresie stanowią fundament dla prawidłowego rozwoju malucha.  Na rynku jest bogaty asortyment produktów, które mają za zadanie rozwijać wzrok, słuch i dotyk niemowlaka. Wśród nich: wielofunkcyjna mata Canpol babies. Należy ona do grupy jednych z ciekawszych zabawek, stymulujących rozwój dziecka. Mnóstwo funkcji i atrakcyjnych dodatków sprawia, że maluch może się cieszyć wspaniałą zabawę. Polecam każdej mamie, która chce by jej maluszek już od etapu niemowlęcego rozwijał się wielotorowo.