Body_projekt_Top_Banner_Slider_1

Zgarnij bezpłatne body.

Codziennie do rozdania 500 sztuk body w rozmiarze 56-80. Taką wspaniałą inicjatywę podjęto w ramach działań na rzecz poprawy świadomości Polek odnośnie wartości mleka mamy. Projekt Body to edukacyjna kampania społeczna z Beatą Sadowską w roli głównej. Pani Beata zaprojektowała pięć wzorów dziecięcego body z hasłami łączącymi świat uczuć i wiedzy. Dziecięce body z limitowanej kolekcji Beaty Sadowskiej wykonane są z naturalnej, najwyższej jakości 100% bawełny. Kolekcja 5 wzorów dostępnych w 5 rozmiarach: 56, 62, 68, 74 oraz 80. Do rozdania z puli 10000 zostało jeszcze 3000 sztuk.

Body_projekt_Top_Banner_Slider_1

Udział w kampanii jest banalnie prosty.

NALEŻY WEJŚĆ NA STRONĘ PROJEKTU: KLIK

KROK 1. Wybieramy wzór i rozmiar ubranka

Nowa dzienna pula body (500 sztuk) jest aktualizowana codziennie między 8 a 11. Należy w tych godzinach zachować czujność, gdyż liczy się kolejność zgłoszeń.

KROK 2. Rozwiązujemy krótki quiz na temat właściwości mleka mamy

Należy odpowiedzieć na kilka prostych pytań dotyczących wartości mleka mamy. Udział w kampanii daje możliwość poszerzenia swojej wiedzy o wartości mleka mamy i podniesienia świadomości w temacie karmienia piersią.

KROK 3. Odbieramy przesyłkę z nowym body dla naszego maluszka

Wysyłka body jest całkowicie bezpłatna a czas realizacji zamówienia nie przekracza 30. Dodatkowo, każda mama otrzymuje kilka drobnych niespodzianek, tak by jej wiedza o wartości mleka kobiecego była jeszcze pełniejsza.

WIECIE, ŻE?
„Na tle Europy Polska plasuje się wśród 10 krajów z wysokim odsetkiem rozpoczynania karmienia. Gorzej sytuacja wygląda, jeśli chodzi o całkowitą długość karmienia piersią. W Polsce średnia długość karmienia wynosi bowiem 4,8 miesiąca, zaś najwięcej matek rezygnuje z karmienia w 2-3 miesiącu” – czytamy w raporcie. W sprawie wyłącznego karmienia mlekiem matki, tylko mlekiem matki, bez dokarmiania substytutami, możemy wnioski wyciągać pośrednio z badań w mniejszych grupach. Z analizy sytuacji wynika, że wskaźniki nie poprawiły się do 1997 roku. Nadal mamy wysoki odsetek rozpoczynania karmienia po porodzie, ale następuje bardzo szybkie obniżenie w 2. miesiącu, a wyłączność jest dużo niższa niż była. Polskie matki chcą karmić, ale nie mogą zrealizować tych planów – mówi doktor Magdalena Nehring-Gugulska, dyrektor Centrum Nauki o Laktacji. (źródło: http://www.rmf24.pl).