Ho ho! My juz obkupione na swieta  teraz zostaly tylko przymiarki 
.
#święta##tużtuż#kreacjeświąteczne#sukienka#babymodel#kidsfashion#girlfashion#instakidsworld#instamoda#coreczka#mamaicorka#littleprincess#księżniczka

Belani ubranka dla dzieci: opcja dla wymagających.

Śledzę czasami grupy sprzedażowe, fora dla mam i  coraz częściej odnoszę wrażenie, że wymagania zakupowe polskich rodzicielek osiągnęły apogeum. Nie ma już miejsca na kiczowatą tandetę i znoszony ciuch ze starszej siostry. Jesteśmy coraz bardziej świadome i … wybredne. Asortyment znanych sieciówek czy lokalnych sklepików staje się dla nas zbyt ubogi. Szukamy ideałów. Dawniej za długie rękawki się zawijało, zbyt szerokie nogawki zwężało a za długą sukienkę obcinało. Dziś jest inne rozwiązanie, które sama osobiście uwielbiam: Handmade. Jest to unikatowa opcja dla wybrednych.

Dziś na warsztat bierzemy sukienkę od Belani ubranka dla dzieci.

Ho ho! My juz obkupione na swieta  teraz zostaly tylko przymiarki  . #święta##tużtuż#kreacjeświąteczne#sukienka#babymodel#kidsfashion#girlfashion#instakidsworld#instamoda#coreczka#mamaicorka#littleprincess#księżniczka

Jest to jedna z wielu propozycji dla malucha dostępnych u Belani. Z racji, iż już w powietrzu czuć świąteczny klimat zdecydowałyśmy się na wersję w śnieżynki. Materiał jest bardzo przyjazny dla delikatnego ciałka maluszka. Sukieneczka jest śliczna, ale jej największym atutem jest komfort noszenia. Kupując piękne ubranka bez świadomości ich przydatności nabyłam kilka takich i później założyłam je córce maksymalnie raz (!). Teraz zwracam szczególną uwagę na materiał i funkcjonalność. Sukieneczka w pełni sprostała moim wymaganiom. Tak jak pisałam handmade to często alternatywa dla wymagających. Miękka bawełna i zatrzaski na plecach ułatwiają przekładanie ubranka przez główkę dziecka, co czyni ją bardzo praktyczną.

DSCN5847

DSCN5850

Belani ubranka dla dzieci to świetna propozycja dla każdej mamy. Niezliczona ilość materiałów i świetna jakość zaspokoją potrzeby  i wymagania, stawiane przez dzisiejsze kobiety. Atutem jest też profesjonalna obsługa. Mimo, że doba Internetu ogranicza nam możliwości komunikacyjne face to face to warto nawet w sieci zwracać uwagę na jakość kontaktu. W Belani jest ona na najwyższym poziomie. Polecam!

WYNIKI KONKURSU MIKOŁAJKOWEGO

1. nagroda nr 1 wędruje do: Karoliny Wolińskiej

2. posiadaczką nagrody nr 2 została: Marlena Sochan

3. nagrodę nr 3 otrzymuje: Katarzyna Brodowska

4. nagroda nr 4 wędruje do: Eweliny Kotermańskiej

GRATULUJĘ  i proszę o kontakt ze sponsorami nagród :)